Tantsud tähtedega plussid: järjestatud!

Tantsud tähtedega 23 hooaja jooksul on üle 40 professionaalse tantsija laenanud oma oskusi kuulsuspartnerite õpetamiseks ja peeglipalli karika nimel võistlemiseks.

Oleme valinud kõigi nende proffide seast 30 parimat ja järjestanud need halvimatest (või teate, lihtsalt mitte tuntud) parimateks. Vaadake allpool meie loendis, kuhu teie lemmik sattus!

30. Jenna Johnson

Jenna JohnsonJenna Johnson on uhiuus proff, seega pole meil veel palju aega temaga tutvuda - eriti kuna ta ja tema partner jäid võistluse esimesel nädalal välja.

29. Ashly Costa

Ashly CostaTuntud ka kui Ashley DelGrosso, võistles ta neli hooaega saalis Tantsud tähtedega. Esimesel aastal jõudis ta koos partneri Joey McIntyre'iga kolmandale kohale. 10. hooajal oli ta paar Buzz Aldriniga.

28. Gleb Savtšenko

Gleb SavtšenkoGleb pole uhiuus, kuid me ei tunne teda veel hästi. Ta võistles Tähtedega tantsimine 16. hooajal koos Lisa Vanderpumpiga ja on 23. hooajal nüüd teist korda tagasi.

27. Keo Motsepe

Keo MotsepeKeo on seni võistelnud neljal tähtedega tantsimise hooajal, kuid kahjuks langes esimeses voorus välja ... kaks korda. Viimati oli ta 22. hooajal Jodie Sweetiniga paar. Paar pääses 6. kohale.

26. Corky Ballas

Corky BallasCorky Ballas koolitas tegelikult mitmeid tähtedega tantsimise spetsialiste, seejärel liitus ise saatega 7. ja 11. hooajal. Ta oli paari pandud Cloris Leachmani ja Florence Hendersoniga.

25. Sasha Farber

Sasha FarberSasha Farber pole mitte ainult suurepärane tantsija, vaid tal on ka saatel väga lõbus. Ta on ka täis üllatusi ... nagu teha otsesaate ajal teisele profile ettepanekuid! Palju õnne, Sasha ja Emma!

24. Tristan MacManus

Tristan MacManusMöödunud on mitu hooaega sellest, kui oleme näinud Tantsud tähtedega armsat, armastavat Tristan MacManust. Ta liitus saatega trupi liikmena 13. hooajal, seejärel sai üheks profiks, kes võistleb 14. hooajal. Hiljem lahkus ta Tantsud tähtedega, et võistelda Suurbritannia versioonil Strictly Come Dancing.

23. Chelsie Hightower

Chelsie HightowerChelsie Hightower liitus 8. hooajal profina Tantsud tähtedega profina. Ta võistles mitu hooaega järjest, kuid me pole teda nüüd kõigi tähtede hooajast saati näinud. Mõni tema partner on olnud Jake Pavelka, Michael Bolton ja Romeo Miller.

22. Lindsay Arnold

Lindsay ArnoldLindsay Arnold liitus näitusega 16. hooajal. Seejärel naasis ta 21. hooajaks, kus pääses koos partner Alek Skarlatose teisele kohale. Lindsay positiivne suhtumine ja kindel koreograafia on teinud temast kiiresti lemmiku.

21. Dmitri Chaplin

Dmitri ChaplinKes võib unustada Dmitri Chaplini? Kuigi ta võistles ainult kolmel hooajal, on ta meeldejääv tüüp. Ta pääses oma partneri Myaga 9. hooajal teisele kohale.

20. Edyta Sliwinska

Edyta SliwinskaEdyta Sliwinska on olnud Tantsud tähtedega pühendunud proff, võistlenud seni 23 hooajast 11-s. Tema partneriteks on olnud Joey Lawrence ja Cameron Mathison.

19. Anna Trebunskaja

Anna TrebunskajaSa tõesti ei saa jätta armastamata Anna Trebunskajat, kes on veel üks tähtedega tantsimise pühendunud proff. Ta on kannatlik õpetaja ja hämmastav tantsija.

18. Alec Mallet

Alec MalletAlec Mazo oli Tantsud tähtedega esimesel hooajal proff ning ta oli ka esimene võitja koos oma partneri Kelly Monacoga üldhaiglast.

17. Allison Holker

Allison HolkerAllison Holker pole mitte ainult suurepärane tantsija ja õpetaja, vaid ta suhtub ka positiivselt. Ta liitus Tantsud tähtedega 19. hooajal. Ta pääses oma partneri Riker Lynchiga 20. hooajal 2. kohale.

16. Emma Slater

Emma SlaterHiljuti kaaslasega Sasha Farberiga kihlatud Emma Slater on meeldejääv proff, kes on seni võistelnud neljal hooajal. Tema partnerite hulka kuuluvad Bill Engvall ja Redfoo (kes kõrvaldati liiga vara, kui meilt küsida).

15. Artem Chigvintsev

Artem ChigvintsevArtem võitis meid 19. hooajal saatega liitudes kiiresti. Sellel tüübil on igasugust karismat. Tema partnerite hulka kuuluvad Lea Thompson ja viimati Maureen McCormick.

14. Lacey ujuk

Lacey ujujaNii et sa arvad, et suudad tantsida, vilistlane Lacey Schwimmer liitus 7. hooajal Tantsud tähtedega ja oli koos Lance Bassiga. Nad said sel aastal kolmanda koha. Shwimmer pääses hiljem 11. hooajal Kyle Masseyga teisele kohale.

13. Louis van Amstel

Louis van AmstelLouis van Amstel on Tantsud tähtedega üks sümpaatsemaid proffe. Ta on osa etendusest alates 1. hooajast (kuigi ta pole kunagi ühtegi hooaega võistelnud). Mõned tema partnerid on olnud Priscilla Presley, Paula Deen ja Kelly Osbourne, kellega ta 9. hooajal kolmandale kohale pääses.

12. Witney Carson

Witney CarsonWitney Carson on kindlasti favoriit, eriti pärast seda, kui võitis 19. hooajal koos partner Alfonso Ribeiroga peegelpalli karika. Koreograafia tõttu kandideeris ta sel hooajal ka Emmy auhinnale.

11. Tony Dovolani

Tony DovolaniTony Dovolani on põhitäht Tantsud tähtedega, olles seni 23 hooajast võistelnud 21-l. Kuigi ta võitis ainult ühe korra peegelpalli karika, võitis ta selle saate tähtede hooajal koos partneri Melissa Rycroftiga, mis on väga suur asi.

10. Karina Smirnoff

Karina SmirnoffVeel üks Tantsud tähtedega põhitäht, Karina Smirnoff on olnud lemmik alates sellest, kui ta liitus saatega selle kolmandal hooajal, kus ta oli paariks Mario Lopeziga. Nad pääsesid teisele kohale. 13. hooajal võitis ta koos partneri J. R. Martineziga peegelpalli.

9. Val Chmerkovskiy

Val ChmerkovskiyVal on saanud tähtedega tantsimise üldnimeks ja ta võitis koos partner Rumer Willisega ühe korra Mirror Ball'i karika. Kahest vennast Chmerkovskiy on ta kindlasti pehmem.

8. Sharna Burgess

Sharna BurgessSharna kõige meeldejäävam hooaeg Tantsud tähtedega oli tõenäoliselt 20. hooaeg, kui ta oli paari pandud USA endise armee sõduri Noah Gallowayga. Kuna Gallowayl puudus käsi ja jalg, oli ta sunnitud oma loovuse proovile panema. Paar pääses kolmandale kohale. Sharna pääses järgmisel hooajal koos partneri Nick Carteriga teisele kohale.

7. Cheryl Burke

Cheryl BurkeCheryl Burke on veel üks Tantsud tähtedega tuntumaid nimesid, olles seni 23 hooajast võistelnud 18-l. Ta võitis peeglipalli 2. ja 3. hooajal koos partnerite Drew Lachey ja Emmitt Smithiga.

6. Maksim Chmerkovskiy

Maksim ChmerkovskiyMuidugi, mõnikord räägib ta natuke liiga palju ja mõnikord tundub, et ta võtab õpetades karmi armastuse natuke liiga kaugele, kuid Maks on järjekordne põhitäht Tantsud tähtedega ja saade pole päris sama, kui ta pole peal. Ta võitis 18. hooajal peegelpalli karika koos partneri Meryl Davisega.

5. Murgatroydi kaart

Murgatroydi kaartKuidas sa ei saa Peta Murgatroydi armastada? Liitus 13. hooajal proffina Tantsud tähtedega ja on kaks korda võitnud peegelpalli - kõigepealt Donald Driveriga 14. hooajal, seejärel taas Nyle DiMarcoga 22. hooajal, kus ta tõesti näitas oma uskumatuid koreograafilisi oskusi.

4. Julianne Hough

Julianne HoughEnne tähtedega tantsimist kohtuniku ametit oli ta armastatud proff, kes võitis oma esimesed kaks aastat järjest peegelpalli karika, esmalt Apolo Anton Ohno ja seejärel Helio Castronevesiga.

3. Kym Johnson

Kym JohnsonKahekordset peeglipalli võitjat Kym Johnsonit on alati rõõm vaadata. Ta võitis 9. hooajal koos partneri Donny Osmandiga ja 12. hooajal taas Hines Wardiga. Ja kuigi ta ei pruugi 20. hooajal koos Robert Herjavekiga peegelpalli võita, sai ta midagi veelgi paremat. Need kaks on nüüd pärast saates kohtumist õnnelikult abielus.

2. Mark Ballas

Mark BallasMark Ballas on tuntud leiutava koreograafia ja kostüümidega piiride nihutamise poolest! Ta on võitnud peegelpalli kaks korda, kõigepealt 6. hooajal koos Kristi Yamaguchiga ja 8. hooajal taas Shawn Johnsoniga.

1. Derek Hough

Derek HoughJa viimane, kuid mitte vähem oluline on Derek Hough, ainus proff, kes tänu oma vingele koreograafiale (mille eest ta muide võitis paar Emmy auhinda) võitis Mirror Ball'i karika kokku KUUS korda. Lisage sellele suurepärane suhtumine ja uskumatu võime õpetada, ta on meie nimekirjas kindlasti number üks!